vazani BURTON Citizen

Burton Citizen je nejměkčí vázání a proto je určené hlavně začátečníkům. Je lehké, pohodlné a velmi tolerantní k chybám, proto je Citizen oblíbenou volbou všech holek, které se snowboardingem začínají.

Technologie
Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco disk Living Hinge je tajemstvím ke zvýšení flexu a citlivosti.
Women's Specific True Fit Design - je specifický design Burton snowboardů, bot a vázání pro holky. Každý prvek, od vložek do bot po šněrování, od základny po strapy, od tvaru prkna po flex profil, byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí.


Základna
Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate Re-Flex


Hi-Back
Single Component Hi-Back - jednoduchá patka z jednoho kusu materiálu pro okamžitou reakci.
Soft Flexing
MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean - úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Natočte ji dopředu pro ledové údery v rampě nebo ji vraťte zpátky pro jibbing. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD.
Strapy
Reactstrap - lehký strap s nízkým profilem a 3D zakřivením. Minimalistický design, mimořádně citlivé 3D zakřivení, Triple Axis Spine a pohodlné polstrování
Supergrip Capstrap

 

Přezky
Smooth Glide Buckles - leštěné hliníkové ráčny s velmi jednoduchým zapínáním.

Re:Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytí, polstrovaná platforma, která maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.

Velikosti: 

S  pro botu 34-36,5 EUR

M pro botu 36,5-40 EUR

L pro botu 40 a více EUR

 

4 420 Kč
Koupit v e-shopu
L , M , S