CLASSIC LONG II S

CLASSIC LONG II S

- Tyto prkna vás posunou do jiné dimenze snowboardingu.

- Pro longboardy jsme vyvinuli speciálni jádro složené z různých druhů dřev pro sníženi
váhy prken při zachováni pevnosti. Celková váha těchto snowboardů pak není vzhledem k jejich délce příliš vysoká a prkna zůstanou výborně ovladatelná jako menší modely.
- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Grafitová skluznice - jemná struktura a schopnost této skluznice dlouho držet vosk zaručí skvělé jízdní vlastnosti ještě dlouho po namazání. Zároveň je i velmi odolná proti poškození.

- Longboard tapered directional shape - Čistokrevné longboardy s výrazně delší špičkou než patkou, mírně zúžené taily, flex a inzerty jsou posunuté o 6 cm dozadu. Longboarding je jiný sport, dlouhé efektivní hrany poskytují tak extrémní stabilitu a kontrolu při větších rychlostech, že se zkušený jezdec může poměřit i z velmi rychlými lyžaři. Celkově je však prkno dobře ovladatelné a točivé díky dost hlubokým sidecutům a zúžení patky. Neuvěřitelná schopnost těchto prken plout v prašanu otvírá i jinak nedosažitelné údolí a svahy.

4 000 Kč 4 701 Kč
14 %
Koupit v e-shopu
190M