EELS WHITE II TEST

EELS WHITE II TEST

- Freestylová prkna pro pokročilé. Letošní zásadní inovací je zkombinování directional tvaru a twinového jádra velmi mírně posunutého dozadu. Tyto prkna mají tudíž širší postoj a měkčí střed prkna oproti koncům.

- Triaxiální skelný laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Freestyle shape - Delší špička než patka, stejně široké konce, flex a inzerty jsou posunuté o 2-4 cm dozadu. Tato kombinace přináší řadu výhod - díky radiálnímu sidecutu a kombinaci měkčí delší nose a kratší tvrdší tail jsou FS prkna vyvážená pro jízdu na obě strany. Patka je dlouhá dostatečně pro parkové ježdění na switch, delší špička začne fungovat perfektně v hlubším sněhu a umožní spolu s posunutými inzerty kvalitní freeride. Zkrácením patky vychází celková efektivní délka (vzhledem k celkové délce prkna) o několik málo centimetrů delší než na twinových prknech a stačí Vám pak celkově kratší délka prkna - to znamená, že prkno je pak snadněji ovladatelné ve vzduchu. A nebo při porovnání stejně dlouhých prken by mělo být FREESTYLE prkno oproti TWIN mírně rychlejší, lépe držet na hraně a poskytovat delší stabilnělší platformu na triky. Flex je mírně posunutý dozadu. To poměrně výrazně zvyšuje kontrolu a stabilitu při vyšších rychlostech. Relativně malý radius sidecutu spolu s hladkými přechody do špiček zajistí perfektní točivost prkna a zároveň precizní jízdní vlastnosti.


4 000 Kč 13 000 Kč
69 %
Koupit v e-shopu
159W