P TEAM

P TEAM

- Twinový pro-model v ROCKER prohnutí ve větších délkách a šířkách pro největší kickery,superpipe a také pro kite boarding.

Pepe Samek pro-model je twinový rocker shape s uhlíkovými a kevlarovými vlákny v konstrukci. Carbonová vlákna vetkaná do triaxu a vetším rocker prohnutí mezi vázáním přidávají prknu unikátní vlastnosti a extra pop. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně velký radius sidecutu spolu s pozvolnýmy přechody do špiček zajistí extrémní stabilitu prkna především při odrazech a dopadech. Tento model má symetrický tvar a centrovaný flex i stance. Je vyráběn ve větších délkách a šířkách pro největší kickery,superpipe a také pro kite boarding.
- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Big twin shape - Symetrický tvar, centrovaný flex a stance pro přesně vyvážený postoj na obě strany. Nose a tail jsou speciálně tvarované s cílem dosáhnout co nejpozvolnějšího přechodu do efektivní hrany a co největší plochy konců pro lepší nosnost v prašanu. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně velký radius sidecutu spolu s pozvolnýmy přechody do špiček zajistí extrémní stabilitu prkna především při odrazech a dopadech. Big twin je shapován také jako prkno vhodné na kite boarding
4 000 Kč 4 701 Kč
14 %
Koupit v e-shopu
165XW