TEAM TEST

TEAM TEST

- Twinový pro-model se špičkovými jízdními vlastnostmi v ROCKER opačném prohnutí.

Twinový pro-model v rocker shapu se špičkovými jízdními vlastnostmi, který má měkčí flex i přez celkovou tuhost a výkon prkna.
Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, tvoří pevnou a poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
Při ollie má větší pop a nabízí snažší reakci, super jizda na switch. Jednodužší zvládnutí triků při Jibingu, i při dotáčení triků po doskočení.

- Sklo-uhlíkový triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally, které zasahují hlouběji dovnitř prkna než je obvyklé, tvoří robustní a přesto poměrně lehkou konstrukci snowboardu.
- Triaxiální skelný laminát zvyšuje pevnost snowboardu nejen v torzi, což má pozitivní vliv na chování prkna při jízdě po hraně.
- Carbonová vlákna vetkaná do triaxu přidávají prknu extra pop aniž by zvýšila celkovou váhu snowboardu.
- Topolové tip to tail jádro zaručí perfektní pružnost a pevnost snowboardu, přitom je poměrně
lehké, takže nemá negativní vliv na váhu výsledného produktu.
- Sintrovaná skluznice dlouho drží vosk a je tvrdší než ostatní typy skluznic. Je tedy více odolná proti poškození.V kombinaci s vhodným voskem jede optimálně, což se projeví na rychlosti a dojezdu po mírněších svazích.

- Twin shape - Symetrický tvar a centrovaný flex, inzerty jsou posunuté o jeden cm dozadu, což v kombinaci s mírně větším úhlem vázání na přední noze dává dohomady přesně vyvážený postoj. Nose a tail jsou dostatečně dlouhé i pro backcountry freestyle. Flex je optimálně rozložený na širší postoj tak, aby konce prkna poskytovali maximální stabilitu a střed zůstal měkčí pro nezávislejší ovládání přední a zadní nohy. Relativně malý radius sidecutu spolu s hladkými přechody do špiček zajistí perfektní točivost prkna a zároveň precizní jízdní vlastnosti.
4 000 Kč 13 990 Kč
71 %
Koupit v e-shopu
156M