stoupací pásy Jones

stoupací pásy Jones

Ne všechny splitboardové pásy jsou stejné. Některé dobře kloužou, ale na strmých svazích jsou kluzké. Jiné jsou jako suchý zip - skvělé na lezení, špatné na túry. Pásy Jones Nomad Climbing tento problém odstraňují, protože tyto pásy ze 70 % mohéru a 30 % syntetického nylonu nabízejí dokonalou rovnováhu mezi skluzem a přilnavostí. Prvotřídní přírodní mohérová vlákna poskytují bezkonkurenční skluz za jakýchkoli sněhových podmínek, protože zůstávají měkká a pružná při jakékoli teplotě. Nylonová vlákna poskytují extra přilnavost, když je stopa pásů strmá nebo zledovatělá. Vlákna pásů jsou navíc potažena úpravou EVER DRY Anti-glopping, která zlepšuje výkon na mokrém sněhu a udržuje pásy suché.

Pomoca
Pásy Jones jsou vyráběny ve Švýcarsku jedním z nejinovativnějších a nejdůvěryhodnějších výrobců pásů na světě POMOCA.

Rychlé napínání zadní spony
Quick Tension Tail Clip je určen pro splitboardy Jones, které  jsou vybaveny zářezem vyříznutým do patky obou lyží, který umožňuje, aby se upínací prvek Quick Tension Tail Clip jednoduše zasunul do zářezu a zajistil pásy.

70 % mohér / 30 % nylon
Stoupací skluznice Jones Universal a Premium jsou vyrobeny ze směsi 70 % přírodního mohérového vlákna a 30 % syntetického nylonu. Mohér nabízí bezkonkurenční klouzavost a pružnost pásů, zatímco nylon zlepšuje přilnavost a vodoodpudivost.

Ever Dry
Pásy Jones jsou ošetřeny přípravkem EVER DRY, který pomáhá zabránit absorpci vlhkosti a zabraňuje hromadění sněhu/ledu pod kůží.

Grip Tech
Skiny Grip Tech jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který dobře funguje při dynamickém namáhání a má vysokou odolnost proti kroucení a oděru.

Skupina H je doporučná pro velikost 169W

 

3 390 Kč
Koupit v e-shopu