vazani KARAKORAM Free Ranger

!!!Vázání prodáváme pouze do Splitboardového kompletu!!!

 Karakoram nově přetvořil řadu Connect. Tato řada byla vytvořena jak pro volný terén tak pro sjezdovku aby se vázání dalo použít jak pro split tak pro snowboard. Moto značky Karakoram je  " nakupuj víc prken, ne víc vázání". 

Solidní vázaní které nabízí víc pohodlí v porovnání s řadou Alpine. Free Ranger je určený těm co mají rádi plynulou jízdu ale nebojí se posouvat limity čas od času.

 

DETAILY

Výkon

Free Ranger představuje střední třídu v serii Connect. Má asymetricky tvarované boky basepatu. Venkovní strana je vyžší pro lěpší přenos síly a vnitřní strana je nížší pro surfovější pocit. Patka je odlehžená a tředně tvrdá. Všechná vázání mají velmi odlehčený baseplate. Takže všechen nepotřebný materiál je pryč. Nejen že to snižuje váhu ale také to vytváří přirozenější flex mezi vázáním a prknem. Aktivní spojovací system připojuje k prknu obě půlky vázání, to způsobuje velmi dobrou odezvu jak na snowboardu tak na splitu.

Komfort

Vázání je vybavené polstováním EVA takže nebude pro jezdce problém v něm strávit celý den. Technologie AirForm použitá k výrobě strapů pomáhá k dobré odezvě a pohodlí u káždé boty. Strapy jsou odlehčené o nepotřebný materiál.

 

Use

Princip odpojení vázání od prkna spočívá v dvojté patě kdy se její spodní část pákově stlačuje dolů a zase nahoru. 

Patka se dá jednoduše nastavit až na -8 stupňů při chůzi či stoupání a při jízdě na 0-22stupnů.

 

Více informací
Váha 815gr
Váhová třída 800gr - 900gr
Propojení na split Ano
 Kompatibilita s Channel? Ne

 

 Karakoram Bindings 20/21 Velikosti
SizeUSEURMondo
Small 6 - 8 < 41 < 26
Medium 8.5 - 11 41.5 - 44.5 26-29
Large 11.5 - 13 45 + 29+
15 950 Kč
Koupit v e-shopu
L