vazani KARAKORAM Grizzly

vazani KARAKORAM Grizzly

!!!Vázání prodáváme pouze do Splitboardového kompletu!!!

 

Karakoram nově přetvořil řadu Connect. Tato řada byla vytvořena jak pro volný terén tak pro sjezdovku aby se vázání dalo použít jak pro split tak pro snowboard. Moto značky Karakoram je  " nakupuj víc prken, ne víc vázání". 

DETAILY

Výkon

Schopnost reagovat je u vázání Grizzly tak zvaně "Laid Back". To znamená že má trochu víc surfovější volnost v pohybu. Air-Flow patka je také vytvořená pro větší možnost v pohybu a je hodně odlehčená pro ušetření váhy. Dohromady je Grizzly jedno z nejměkčích vázání Karakoram. Všechná vázání mají velmi odlehčený baseplate. Takže všechen nepotřebný materiál je pryč. Nejen že to snižuje váhu ale také to vytváří přirozenější flex mezi vázáním a prknem. Aktivní spojovací system připojuje k prknu obě půlky vázání, to způsobuje velmi dobrou odezvu jak na snowboardu tak na splitu.

 

KOMFORT

Volnost kterou vázání přináší je i to co vytváří pohodlí. Vázání je také vybavené polstováním EVA takže nebude pro jezdce problém v něm strávit celý den. Technologie AirForm použitá k výrobě strapů pomáhá k dobré odezvě a pohodlí u káždé boty.

 

POUŽITÍ

Princip odpojení vázání od prkna spočívá v dvojté patě kdy se její spodní část pákově stlačuje dolů a zase nahoru. 

Patka se dá jednoduše nastavit až na -8 stupňů při chůzi či stoupání a při jízdě na 0-22stupnů.

 

Více informací
Wáha 840gr
Váhová třida 800gr - 900gr
Propojení se splitem ano
Kompatibilita s Channel Ne

 

 


 Karakoram 21/22 velikosti 
VelikostUSEURMondo
Small 6 - 8 < 41 < 26
Medium 8.5 - 11 41.5 - 44.5 26-29
Large 11.5 - 13 45 + 29+
13 490 Kč
Koupit v e-shopu
M